Ochrona biologiczna roślin – Agroconsult

Ochrona biologiczna roślin, skuteczna, nowoczesna dzięki doświadczeniu i wiedzy. Biologiczna ochrona upraw to ograniczanie i zwalczanie szkodników za pomocą ich naturalnych wrogów.

Szeroka gama produktów dostarczana przez Agroconsult spełniająca normy najwyższej jakości owocuje wysoką efektywnością. Sprawdzeni dostawcy, nowoczesne metody produkcji, innowacyjne działania cechują każdy z produktów z oferty do ochrony biologicznej.

Długoletnie doświadczenie, wiedza praktyczna, współpraca ze światowymi i krajowymi ośrodkami naukowymi pozwalają nam wspierać naszych partnerów na każdym etapie produkcji.

Dostarczamy

Ochrona biologiczna
Wysoką jakość
Bezpieczeństwo 
Wysoką skuteczność
Ekologię

Ochrona biologiczna roślin – jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin rolnictwa.

 

Dobrze prowadzona biologiczna ochrona upraw z udziałem najwyższej jakości produktów jest wysoce skuteczna. Pozwoli Wam sprostać coraz wyższemu wymaganiu rynku w zakresie ekologii i jakości żywności.

Korzystaj z możliwości jakie otwiera przed Tobą biologiczna, skuteczna, nowoczesna ochrona Twoich upraw. Postaw na sprawdzone technologie.

ochrona biologiczna

Poznaj produkty

Macrolophus caliginosus

Macrolophus caliginosus

– jest wysoce skutecznym wsparciem producentów w walce z mączlikami i kontrolowaniem populacji przędziorka. Doskonała kondycja owada pozwala na pełne wykorzystanie jego potencjału jako naturalnego wroga wymienionych szkodników.

To Cię zainteresuje