Źródlana woda w Twoim gospodarstwie

  • Ogranicza odkładanie się kamienia
  • Witalizuje wodę kranową
  • Nadaje właściwości wody źródlanej
  • Udrażnia instalacje z osadów wapiennych
  • Szybka instalacja
  • Woda uzdatniana przez AquaKat® jest dużo łatwiej przyswajalna przez organizm

Indywidualne Warsztaty

Zaproś nas do Twojego gospodarstwa. Poznaj potencjał Twoich upraw i dowiedz się jak go uwolnić. Skorzystaj z doświadczenia i wiedzy rolników oraz innowacyjnych technologii opracowanych przez krajowych i światowych specjalistów.

Pomożemy Ci

Zidentyfikujemy zagrożenia potencjału plonotwórczego. Określimy możliwość rozwoju systemu korzeniowego jako jednego z filarów sukcesu produkcji. Przeprowadzimy analizę wody stosowanej do zabiegów ochrony roślin.

Optymalizacja produkcji

Te działania pozwolą nam opracować indywidualny program optymalizacji prowadzonej produkcji. Program ten w połączeniu z Twoim doświadczeniem i wiedzą o posiadanej ziemi pozwoli osiągać nie tylko doskonałe jakościowo plony, ale i świetne efekty ekonomiczne.

Aquakat Szwajcarska technologia witalizacji wody. Zdrowa, naturalna woda
zawsze w zasięgu ręki. Bezobsługowa, bez dodatkowego zasilania z dożywotnią
gwarancją. Skuteczność potwierdzona w licznych testach i badaniach światowych
instytucji.

Poznaj siłę

penergetic-p

https://agroconsult.com.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/arrows_slim_left.svg

Aquakat to urządzenie służące do witalizacji wody stosowanej w domach, gospodarstwach rolnych i wszędzie tam gdzie ceniona i potrzebna jest woda wysokiej jakości. Szwajcarska technologia witalizacji wody znalazła już uznanie w kilkudziesięciu krajach na świecie. Bezobsługowo zapewnia Tobie dostęp do wody źródlanej.

Pytania i odpowiedzi:

Jak działa AquaKat?

AquaKat działa w oparciu o patent szwajcarskiej firmy Penergetic. Wykorzystując on działanie biorezonansu nadaje on wodzie właściwości wody źródlanej. Zamontowane urządzenie emituje częstotliwość która oddziałując na instalację pozwala wodzie powrócić do jej naturalnych właściwości.

Czy potwierdzono naukowo działania AquaKat?

Tak, działania AquaKat zostały potwierdzone przez liczne instytucje i ośrodki naukowe na świecie. Skuteczność produktu potwierdzają badania przeprowadzone między innymi w Niemczech, Szwajcarii czy Francji.

Jakie zalety płyną ze stosowania AquaKat?

Stosując AquaKat podnosisz jakość wody. Zarówno tej którą sam zużywasz, jak i tej zużywanej do produkcji roślin czy pojenia zwierząt w hodowli.
AquaKat ogranicza odkładanie się kamienia w instalacji i zatykanie poideł. Poprawia witalność i rozpuszczalność witamin, minerałów. Woda po AquaKat jest bardziej syta i wydajniejsza.

Jak stosować AquaKat?

Przed zamontowaniem urządzenia należy określić średnią ilość wody zużywanej w gospodarstwie na dobę. Od tej wartości będzie zależało jakiej wielkości urządzenie zostanie zastosowane do witalizacji wody. Samo urządzenie montuje się szybko i bezproblemowo za pomocą specjalnej taśmy dodawanej do każdego produktu lub uchwytu. AquaKat przytyka się do rury którą woda wbiega do gospodarstwa zaraz za licznikiem lub w innym dogodnym miejscu. Nie wymagane jest tutaj dodatkowe zasilanie. Urządzenie jest bezobsługowe i posiada dożywotnią gwarancję działania.

Czy AquaKat można stosować tylko stacjonarnie?

AquaKat to szeroka gama produktów przeznaczonych również do indywidualnego zastosowania. Bidony, przenośne witalizatory. O wszystkich tych produktach możesz poczytać w zakładce poświęconej SviTec.

Dlaczego warto witalizować wodę?

Woda jest jednym z filarów życia na ziemi. Jest podstawowym składnikiem każdego żywego organizmu. Odpowiada za prawidłowe procesy życiowe, transport substancji odżywczych i neutralizację toksyn. Jakość wody, to stan zdrowia, to skuteczność działania, odporność i siła.
Witalna woda, to lepsza rozpuszczalność witamin, mikroelementów. To lepsze trawienie i wchłanianie składników pokarmowych. Poprawia się strawność pasz i pokarmów oraz wzrasta efektywność ich wykorzystania?

Dlaczego AquaKat?

AquaKat nie jest filtrem. Nie odfiltrowuje jonów żelaza, wapnia czy magnezu, które są potrzebne organizmom żywym do prawidłowego funkcjonowania. AquaKat przywraca wodzie stan wody źródlanej, wody o innych niż kranowa właściwościach. W przeciwieństwie do filtrów, AquaKat nie wymaga serwisu, wymiany filtrów, dodatkowych instalacji zasilających. Instalacja trwa kilka minut.

Gdzie jeszcze można wykorzystywać AquaKat?

Prócz produkcji zwierzęcej i poprawy jakości wody stosowanej do witalizacji w gospodarstwach domowych AquaKat doskonale spisuje się w zakładach produkujących i przetwarzających żywność. Rośnie rzesza rolników stosujących AquaKat do witalizacji wody stosowanej w zabiegach ochrony roślin i nawożeniu.

Dołącz do świata rzeczywistych efektów MaxProfit

Uwolnij potencjał Twoich upraw!

https://agroconsult.com.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_tablet.svg
Zadzwoń

22 22 40 801

https://agroconsult.com.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_mail_open_text.svg
Napisz

https://agroconsult.com.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/ecommerce_cart_content.svg
Odwiedź sklep

Polubmy się!

Obejrzyj film

Polubmy się

Bądź na bieżąco