Wiedza przez doświadzczenie

AgroconsultBADANIA I ROZWÓJ to dział badawczo-rozwojowy  którego nadrzędnym celem jest wprowadzanie do produkcji sprawdzonych, skutecznych i opłacalnych technologii.

agroconsult
Sprawdzone technologie
agroconsult
Opłacalna produkcja
agroconsult
Dbałość o środowisko
agroconsult
Partnerstwo

Mamy jasno sprecyzowane cele. Ich wyznaczenie pozwala nam na skuteczne i rzetelne doradztwo w zakresie produkcji zwierzęcej i roślinnej.

Dzięki badaniom wdrażamy do produkcji sprawdzone technologie, które pozwalają naszym partnerom na opłacalną, wydajną produkcję rolną. Dokładamy wszelkich starań, aby proponowane przez nas rozwiązania wpływały pozytywnie na środowisko naturalne. Działania jakie podejmujemy,technologie oraz poczucie odpowiedzialności za środowisko naturalne jak i rozwój krajowych producentów rolnych sprawia, że jesteśmy rzetelnym, odpowiedzialnym partnerem dla tysięcy gospodarstw.

Agroconsult badania i rozwój
uprawy pod osłonami
Analiza informacji
uprawy pod osłonami
Współpraca naukowa
Komunikacja
penergetic-k
Badania własne

Zbieramy i analizujemy informacje dotyczące branży rolnej, sadowniczej, ogrodniczej. Dzięki sprawnej komunikacji zapewniamy przepływ informacji pomiędzy producentami rolnymi, a ośrodkami naukowo-badawczymi czy producentami. Współuczestniczymy w projektach badawczych jak i prowadzimy indywidualne działania badawcze. Łącząc świat nauki, praktyki, potrzeb i możliwości z biznesem dostarczamy innowacyjne, skuteczne technologie

Wdrożone Technologie

Dołącz do nas

 Pola demonstracyjne.

Zobacz efekty naszej pracy

 Dzielimy się wiedzą

Poszerzaj z nami wiedzę

 Bezpłatne analizy

Zbadaj pH i twardość wody

Filmy wybrane dla Ciebie:

Agriker TOP oraz LignumPlus w gospodarstwie rolnym w województwie Opolskim.

pH i twardość wody oraz ich wpływ na skuteczność zabiegów ochrony roślin.

LignumPlus oraz Penergetic-k w gospodarstwie rolnym w województwie Opolskim.