penergetic-p

Penergetic  – Szwajcarska technologia biostymulacji.

Penergetic -przyjazna środowisku technologia optymalizacji/regeneracji prawidłowych procesów zachodzących w poszczególnych żywych biosystemach (obszary rolne, zbiornik wodny, rośliny, organizm żywy). Preparat stymuluje poszczególne biosystemy na poziomie komórkowym do prawidłowego rozwoju. Pozwala organizmom żywym na wykorzystywanie własnego naturalnego potencjału. Zadbaj o zdrowy, prawidłowy i efektywny rozwój zwierząt gospodarskich. Pozwól swojej glebie na prawidłowe procesy humifikacji, a Twoim roślinom na szybkie wzrosty, zdrowie i wysoką jakość plonów przy jednoczesnym zmniejszaniu ŚOR i nawozów sztucznych.

Penergetic – p w produkcji roślinnej

Penergetic – p to nowe możliwości, innowacyjne podejście. Poznaj działanie produktu w różnych rodzajach produkcji. Blisko 50 krajów na świecie korzysta z ogromnego potencjału, możliwości jakie daje im technologia Penergetic. Prawidłowy rozwój upraw sadowniczych, ogrodniczych, rolniczych. Silne rośliny, przy minimalnych użyciu nawozów sztucznych oraz ŚOR.

penergetic p

Penergetic-p

Uprawy rolnicze

Preparat wzmacnia pobieranie substancji odżywczych oraz maksymalizuje proces fotosyntezy.

Penergetic-p

Uprawy sadownicze

Preparat wzmacnia pobieranie substancji odżywczych oraz maksymalizuje proces fotosyntezy. Doskonała jakość owoców.

Penergetic-p

Uprawy pod osłonami

Preparat wzmacnia pobieranie substancji odżywczych, poprawia kwitnienie oraz maksymalizuje proces fotosyntezy.

Penergetic-k Produkcja Roślinna/Produkcja Zwierzęca

Produkcja Roślinna – traktuje glebę jako największy kapitał rolnictwa. Przywracając prawidłowy stan mikrobiologiczny gleby pozwala optymalizować zużycie NPK. Wspiera humifikację resztek pożniwnych, wzrost masy korzeniowej. Swoją skutecznością służy rolnictwu, sadownictwu, ogrodnictwu jak i inny uprawom. 

Produkcja Zwierzęca – to przyśpieszenie humifikacji obornika i udostępnianie zwartych w nim składników. Poprawia klimat w pomieszczeniach inwentarskich ograniczając poziom amoniaku, ograniczając występowanie much.

penergetic-k

Penergetic-k

Produkcja Roślinna

Preparat przyśpiesza humifikację resztek pożniwnych, wzrost masy korzeniowej i rozwój organizmów glebowych.

Penergetic-k

Produkcja Zwierzęca

Preparat poprawia klimat obór, kurników, chlewni wspierając humifikację obornika.

Penergetic-g – Produkcja Zwierzęca

Penergetic-g stosujemy w różnych rodzajach gnojowicy. Naturalna biotechnologia optymalizuje chemiczne i biologiczne procesy w gnojowicy. Prawidłowo składowana gnojowica z odpowiednim stanem biochemicznym nie rozwarstwia się, nie wytwarzają się „kożuchy”. Preparat to ograniczenie uporczywego zapachu, ulatniania się amoniaku. Ogranicz kaszel u trzody i efekt czerwonych oczu.

penergetic-g

Penergetic-g

Gnojowica bez osadów

Penergetic-g to pełnowartościowy nawóz z gnojowicy, bez osadów, kożuchów. Przyjazny klimat chlewni i obór czy kurników.

 

Penergetic-t – Produkcja Zwierzęca

Penergetic-t dodatek paszowy dla bydła, drobiu, trzody, koni, owiec i innych zwierząt hodowlanych. Wspiera leczenie biegunek bakteryjnych, działa również profilaktycznie. Podnosi mleczność krów i mięsność u bydła mięsnego, trzody, drobiu. Wysoka wydajność, łatwa aplikacja. 

Penergetic-t

Optymalna produkcja zwierzęca

Preparat to wysoko wydajny dodatek paszowy dla różnego rodzaju zwierząt. Lepsze zużycie paszy i witalność zwierząt.

 

penergetic

Znajdź nas w mediach społecznościowych

Naturalna Biotechnolgia

Misja

Naszą misją, jest produkcja zwierzęca i roślinna przynoszą stabilne dochody producentom, pozwalająca im się rozwijać. Wiemy, że możemy produkować wysokiej jakości produkty minimalizując negatywny wpływ na środowisko naturalne. Wiemy, że natura poradzi sobie bez obecności człowieka, ale wiemy też, że my nie poradzimy sobie bez natury.

Naturalna biotechnologia

Naturalna biotechnologia od ponad dekady wspiera rolników, sadowników, producentów warzyw, hodowców w blisko 50 krajach na świecie. Pozwala im rewitalizować glebę zanieczyszczoną nadmiarem nawozów sztucznych. Z powodzeniem przywracają zbiorniki wodne do naturalnego stanu. Naturalna biotechnologia pozwala im skutecznie wykorzystywać gnojowicę, obornik, pozostałości roślinne jako cenny nawóz.

Naturalna biotechnologia wspiera organizmy zwierzęce w prawidłowym rozwoju, zwalczaniu chorób. Naturalnie stymuluje produkcję mleka, jaj, mięsa wpływając pozytywnie na ich jakość.

Naturalna biotechnologia w praktyce

Naturalna biotechnologia to połączenie wiedzy z zakresu biologii, chemii, fizyki, matematyki. Dzięki połączeniu wiedzy z zakresu wielu dziedzin powstała technologia która w naturalny sposób stymuluje biosystemy (zwierzęta, zbiorniki wodne, rośliny, glebę) na poziomie komórkowym do prawidłowego wzrostu i rozwoju.

Nasza technologia wyznacza prawidłowy kierunek rozwoju wspierając środowisko na które oddziałujemy w dążeniu do stabilności.

Patrząc na środowisko naturalne w którym ingerencja człowieka nawozami sztucznymi, chemicznymi środkami ochrony roślin, zanieczyszczeniem innego pochodzenia jest ograniczona widzimy, że zachodzą tam naturalne procesy pozwalające temu środowisku przetrwać. Nasza naturalna biotechnologia ma właśnie za zadanie wspierać środowiska w których funkcjonujemy w dążeniu do takiego stanu.

Czy warto?

Wielu sadowników, rolników, hodowców każdego dnia ściera się z dziesiątkami możliwości wyboru. Dlaczego zatem nie wybrać drogi która na końcu przynosi to czego wszyscy potrzebujemy.

Zmniejszone zużycie ŚOR, nawozów sztucznych to nie tylko zdrowsza żyzność, żywność coraz częściej wybierana dziś przez konsumenta. Mniejsze nakłady to również większy zysk w portfelu producenta. Utrzymaj plon na obecnym poziomie i zmniejsz nakłady.

Zarabiaj na swojej pracy i miej  wpływ na to w jakim środowisku żyjesz, w jakim środowisku będą żyły Twoje dzieci.

Produkty które wchodzą w skład technologii produkowane są w Szwajcarii. Spełniają wszelkie normy jakości. Mogą być stosowane w rolnictwie ekologicznym jak i tradycyjnym.

Zwiększysz przyswajalność pasz, lepsze ich wykorzystanie przez zwierzęta. Zmniejsz zużycie ŚOR dzięki większej odporności roślin. Zoptymalizuj zużycie nawozów mineralnych dzięki lepszej kondycji gleby, rozkładowi resztek pożniwnych, pobudzonemu życiu biologicznemu w glebie.