Biologiczny preparat ochronny

  • Wysoka skuteczność
  • Nowoczesny nośnik
  • W pełni naturalny
  • Szeroki zakres działania (ziemiórki, wciornastki, miniarki)
  • Niskie koszty i łatwa aplikacja
  • Całkowicie nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt i środowiska naturalnego.
  • Nie powoduje tworzenia odporności szkodników.
trzmiele do zapylania

Nemasys – bezpieczny i bardzo skuteczny biopreparat do zwalczania szkodników takich jak Ziemiórki, Wciornastki, Miniarki. nie powoduje uodpornienia wśród szkodników, nie ma również negatywnego wpływu na zdrowie człowieka oraz na środowisko naturalne. Jest preparatem prostym w stosowaniu i odznacza się wysoką skutecznością działania. 

Poznaj Nemasys:

W jakich uprawach można stosować Nemasys?

Nemasys dzięki swojej jakości i właściwościom doskonale sprawdza się w każdego rodzaju uprawie która jest zaatakowana przez szkodniki wchodzące w zasięg działania preparatu. Są to zarówno uprawy warzywnicze jak i uprawy kwiatów czy ziół.

Jak stosować Nemasys?

Stosuj preparat biologiczny Nemasys tuż po zasadzeniu uprawianych roślin w doniczkach lub zaraz po ich umieszczeniu w szklarniach. Jeśli chodzi o rośliny z ogrodów zimowych, to powinny one zostać poddane działaniu preparatu Nemasys jeszcze przed wstawieniem do wnętrza.

Stosuj preparat Nemasys na wilgotną glebę czy też inne podłoże. Nawodnij podłoże w ciągu pół godzin po tym jak zastosowano preparat. To pozwoli przenieść nicienie do wnętrza gleby lub innego podłoża. Podlewaj uważnie tak, aby woda nie zaczęła odpływać z gleby czy też innego podłoża.

Temperatura gleby/podłoża powinna wahać się pomiędzy 10-30˚C.

Jeżeli preparat Nemasys został nałożony przez opryskiwanie roślin z góry, to spłucz zawiesinę z liści roślin, tak aby przenieść nicienie do wnętrza gleby/podłoża. Pamiętaj, jeśli zwalczasz Miniarki i Wciornastki nie spłukuj preparatu z liści!

Usuń wszelkie drobne filtry z urządzenia rozpylającego, aby zapewnić wolny przepływ nicieni. Pamiętaj by ciśnienie w instalacji nawadniającej miało nie więcej niż 5 barów.

Jak długo można przechowywać Nemasys?

Jeśli opakowanie nie zostało otworzone, można przechowywać produkt do końca ważności produktu. Datę ważności każdej serii znajdziesz na opakowaniu Nemasys.

Zawsze dokładnie czytaj i przestrzegaj podanych instrukcji użycia.

Jakie jest dawkowanie produktu?

Ziemiórki  (i zimujące stadia Nasionnicy Trześniówki) – aplikacja doglebowo

W dawkowaniu podstawowym, zapobiegawczo: 1 x 250mln (1 opakowanie) na 500m2 rozpuszczone w 200l wody.

W dawkowaniu interwencyjnym: 250 mln (1 opakowanie) na 250m2 rozpuszczone w 100l wody.

Powtarzaj zabiegi co 14-30 dni.

Wciornastki/Miniarki – preparat podawać nalistnie (oprysk, plus środek zwilżający).

Żeby preparat Nemasys był efektywny bardzo ważne jest by utrzymać mokre rośliny przez minimum 45 minut. Aplikacje należy powtarzać prewencyjnie co 7-14 dni.

Dawka prewencyjna: 1 x 250mln (1 opakowanie) na 1000 m2 rozpuszczone w 200l wody. Dawka interwencyjna: 250 mln (1 opakowanie) na 500 m2 rozpuszczone w 100l wody

http://agroconsult.com.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_tablet.svg
Zadzwoń

603 861 123

Nie znalazłeś informacji jakiej szukasz?

Nasi specjaliści chętnie Ci pomogą.

http://agroconsult.com.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_mail_open_text.svg
Napisz

Poznaj efekty

http://agroconsult.com.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/arrows_slim_left.svg

Zamów Nemasys i korzystaj z jego możliwości:

Nemasys skutecznie i szybko wesprze Twoją produkcję w walce ze szkodnikami.

http://agroconsult.com.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/ecommerce_cart_content.svg
Nemasys to nowoczesna, naturalna forma ochrony upraw metodami biologicznymi. Ochrania produkcję i wspiera zwalczanie Ziemiórek, Wciornastków, Miniarek.

Jesteśmy dla Ciebie!

Indywidualne Doradztwo

Zaproś nas do Twojego gospodarstwa. Poznaj potencjał Twoich upraw i dowiedz się jak go uwolnić. Skorzystaj z doświadczenia i wiedzy producentów oraz innowacyjnych technologii opracowanych przez krajowych i światowych specjalistów.

Pomożemy Ci

Zidentyfikujemy zagrożenia potencjału plonotwórczego. Określimy możliwość rozwoju systemu korzeniowego jako jednego z filarów sukcesu produkcji. Przeprowadzimy analizę wody stosowanej do zabiegów ochrony roślin.

Optymalizacja produkcji

Te działania pozwolą nam opracować indywidualny program optymalizacji prowadzonej produkcji. Program ten w połączeniu z Twoim doświadczeniem i wiedzą o posiadanej ziemi pozwoli osiągać nie tylko doskonałe jakościowo plony, ale i świetne efekty ekonomiczne.

Dołącz do świata rzeczywistych efektów MaxProfit

Uwolnij potencjał Twoich upraw!

Polubmy się!

Obejrzyj film

Polubmy się

Bądź na bieżąco